Witaj Stowarzyszenie na Rzecz Oświaty w Dobrym Mieście   Click to listen highlighted text! Witaj Stowarzyszenie na Rzecz Oświaty w Dobrym Mieście Powered By GSpeech

Polish Belarusian English French German Italian Lithuanian Russian Swedish Ukrainian

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

pit opp1proc

1procent podatku

Jak przekazać nam 1% podatku

Stowarzyszenie na Rzecz Oświaty w Dobrym Mieście
ul. Sienkiewicza 5, 11-040 Dobre Miasto


      Od 1 stycznia 2004 roku każdy z nas ma możliwość przekazania 1% należnego podatku na rzecz dowolnej organizacji pożytku publicznego.
     Status organizacji pożytku publicznego posiada również Stowarzyszenie na Rzecz Oświaty w Dobrym Mieście. Oznacza to, że Stowarzyszenie cały swój dochód przeznacza na realizację jego celów statutowych.
     W obecnym stanie prawnym, podatnik, który chce podzielić się 1% swojego podatku z organizacją pożytku publicznego, nie musi sam dokonywać wpłaty na konto tej organizacji, a jedynie w składanym przez siebie zeznaniu podatkowym podać wysokość wnioskowanej wpłaty, która nie może przekroczyć kwoty odpowiadającej 1% podatku należnego, oraz dane pozwalające na właściwe zidentyfikowanie organizacji pożytku publicznego, tj. jej numer wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego.
     Urząd Skarbowy sam przekaże wskazaną kwotę na konto Stowarzyszenia.
     
     W odpowiednie rubryki należy tylko wpisać:
1.numer KRS Stowarzyszenia: 0000106099
2.kwotę 1% obliczonego podatku

 

 

Przekaż Twój 1% dla naszego OPP. Bezpłatnie wypełnij i wyślij PIT przez internet w e-pity 2010: PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39

 

STOWARZYSZENIE NA RZECZ OŚWIATY w Dobrym Mieście

stat4u 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech